| Application | Capsule |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 4 inch die roll or 8 inch die roll |
| Material | Stainless Steel |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | More than 5 Years |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Application | Capsule |
|---|---|
| Type | Filling Equipment |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Material | Stainless Steel |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| Material | Plástico de qualidade alimentar |
|---|---|
| Cor | branco |
| TAMANHO | 762*600*55 mm |
| Aplicação | cápsula, doces, paintball, etc. |
| Função | Empilhadeira, de alta temperatura |
| Function | paitball and softgel making |
|---|---|
| Material | Alumnium |
| Capacity | 100,000/H |
| Useage | Softgel/Paintball |
| Certificate | CE/ISO |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| Tamanho | 4.64.7.10.12 polegadas |
| Servo motor | Avaliável |
| Instalação da tecnologia | Avaliável |
| Warantee | 2 anos |
| Material | SS316L |
|---|---|
| Electric | 220V/380/415V |
| capacity | Small and R&D |
| Usage | Paintball&capsule |
| Service | Technion avaliable |
| Material | Plástico de qualidade alimentar |
|---|---|
| Cor | Branco ou conforme exigido |
| Tamanho | 762*495*55mm |
| Aplicação | cápsula, doces, paintball, etc. |
| FUCÇÃO | Empilhadeira, de alta temperatura |
| Application | Capsule |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |
| Material | Plástico de qualidade alimentar |
|---|---|
| Cor | Branco ou conforme exigido |
| TAMANHO | 762*495*55mm |
| Aplicação | cápsula, doces, paintball, etc. |
| Função | Empilhadeira, de alta temperatura |