| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | Stainless Steel316 |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| Detalhes da embalagem | Gaiolas de madeira |
|---|---|
| Tempo de entrega | 60 dias |
| Termos de pagamento | T/T, L/C |
| Habilidade da fonte | 6 ajustados/grupos pelo ano |
| Lugar de origem | China, Pequim |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | Stainless Steel316 |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| Tamanho | 3-8mms |
| Capacidade | 8 bolas por segundo |
| Nome | Bolas de 3 mm por segundo 2-8mm tamanho de cápsula de gelatina macia sem costura |
| Detalhes da embalagem | Gaiolas de madeira |
| Type | Filling Machine |
|---|---|
| Application | Medical |
| Automatic grade | Automatic |
| Condition | New |
| Packaging type | Capsule |
| Consumo de energia | 1,5 kW |
|---|---|
| Fonte de energia | 380V/50Hz |
| Mofo | Sem molde |
| Aplicação | Cápsula |
| Tipo | Máquina de encapsulamento |
| Shaping mode | Die Casting |
|---|---|
| Mould base | bottom inject |
| Runner | 0-5rpm |
| Cavity | 2-72 cavity |
| Design software | Solidworks |
| Consumo de energia | 1,5 kW |
|---|---|
| Fonte de energia | 380V/50Hz |
| Mofo | Sem molde |
| Capacidade | 8-12ball/hora |
| Eletricidade | Marca famosa |
| Material | AL or Cu |
|---|---|
| Size | 4,6,8,10,12 inch |
| Shipment | Fedex and DHL |
| Manufacture | CNC center |
| time | 3-5days |
| Material | Al ou cu |
|---|---|
| Tamanho | 4,6,8,10,12 polegadas |
| Remessa | FedEx e DHL |
| Fabricação | Centro do CNC |
| Tempo | 3-5 dias |