| Application | Capsule,Liquid,softgel |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas,Overseas third-party support available |
| Capacity | 15000-21000grain/hour |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Certificação | ISO CE |
| Material | SS316L |
|---|---|
| Electric | 220V/380/415V |
| capacity | Small and R&D |
| Usage | Paintball&capsule |
| Service | Technion avaliable |
| Aplicação | Produção do Paintball |
|---|---|
| Serviço pós-venda prestado | Engenheiros disponíveis para serviços de máquinas no exterior |
| Materiais | SUS304 |
| Nome do produto | softgel que encapsula a máquina |
| Potência | 16.5Kw |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
|---|---|
| Product name | High Platform Rapid Pharmaceutical wet mixing granulator machine |
| Warranty | 12 months |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/time |
| Aplicativo | Médico |
|---|---|
| Tipo | Máquina de enchimento |
| Doença | Novo |
| Tensão | 220V/380V |
| Tipo acionado | Elétrico |
| Application | Capsule,paintball |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Certificação | ISO CE |
| Name | softgel encapsulation machine |
| Warranty | 1 Year |
| Aplicativo | Produção de Paintball, gelatina mole de paintball |
|---|---|
| Tipo | Linha de produção do Paintball |
| Serviço pós-venda fornecido | Engenheiros disponíveis para fazer manutenção em máquinas no exterior |
| Garantia | 1 ano |
| Nome do produto | Pequena Máquina Automática de Encapsulamento de Softgel de Óleo de Peixe |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Hopper | 3 layer with stir |
| Die Roll | Starch Die Roll |
| Pump | Starch Pump |
| Capacity | 5000-20000 capsule per hour |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size | 6 inch |
| Capacity | 44000 capsule /H |
| Design | Classic Design |
| Control | PLC+Touch Screen |
| Type | Paintball Production Line |
|---|---|
| Application | paintball |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 15000-21000grain/hour |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |